MMS Enerji Hakkında

MMS Merkez Mühendislik Enerji Sistemleri A.Ş. ‘ Saygılarımızla

 • 2013

  Günümüzde enerji sektörünün öncü firmalarından olacak ve MMS Merkez Mühendislik Enerji Sistemleri A.Ş. olarak bilinecek firmanın temelleri enerji sektöründe deneyimli İnşaat Mühendisi iki kişi tarafından atılmıştır.

 • 2015

  Bu ortaklık 2015 yılına gelindiğinde resmi bir isim kazanacak ve çalışmalara daha emin adımlarla devam ederek önündeki yıllar boyunca yenilenebilir enerji sektörünün sağlam ayaklarından biri olacaktır.

 • 2016

  Proje – Danışmanlık hizmetlerinin verdiği güç ve tecrübe birikimi ile saha kurulumlarına girilecektir. Yenilenebilir enerjiyle entegre inşaat ve yapım işleri ile şirketin bakış açısı giderek genişleyecektir.

 • 2017

  Yenilenebilir enerjide kurulum işlerinin yoğunlaşacağı bu dönemde ise kadrosunu tecrübeli Elektrik-Elektronik mühendisi bir ortak ile birleştirecek ve firma günümüzdeki adını alarak yoluna MMS Merkez Mühendislik Enerji Sistemleri A.Ş. olarak devam edecektir. 3 ortağın oluşturduğu bu üçgenin ortasında proje müdürü, şantiye şefleri, proje koordinatörleri, teknik çalışanlar, saha çalışanları ve yardımcı çalışandan oluşan deneyimli ve geniş bir kadroya ulaşacaktır.

 • 2018

  Kurulumdan bugüne yapılan işler, edinilen tecrübeler ve ülkemize yaptığımız bu milli yatırımların ve bundan sonra da aynı düşünceye sahip olmanın onur ve gururunu yaşamaktayız.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Detaylı bilgi için aşağıdaki butondan bize ulaşabilirsiniz.