MMS Enerji Hakkında

MMS Merkez Mühendislik Enerji Sistemleri A.Ş. ‘ Saygılarımızla

 • 2013

  Günümüzde enerji sektörünün öncü firmalarından olacak ve MMS Merkez Mühendislik Enerji Sistemleri A.Ş. olarak bilinecek firmanın temelleri enerji sektöründe deneyimli İnşaat Mühendisi iki kişi tarafından atılmıştır.

 • 2015

  Bu ortaklık 2015 yılına gelindiğinde resmi bir isim kazanacak ve çalışmalara daha emin adımlarla devam ederek önündeki yıllar boyunca yenilenebilir enerji sektörünün sağlam ayaklarından biri olacaktır.

 • 2016

  Proje – Danışmanlık hizmetlerinin verdiği güç ve tecrübe birikimi ile saha kurulumlarına girilecektir. Yenilenebilir enerjiyle entegre inşaat ve yapım işleri ile şirketin bakış açısı giderek genişleyecektir.

 • 2017

  Yenilenebilir enerjide kurulum işlerinin yoğunlaşacağı bu dönemde ise kadrosunu tecrübeli Elektrik-Elektronik mühendisi bir ortak ile birleştirecek ve firma günümüzdeki adını alarak yoluna MMS Merkez Mühendislik Enerji Sistemleri A.Ş. olarak devam edecektir. ortağın oluşturduğu bu üçgenin ortasında proje müdürü, şantiye şefleri, proje koordinatörleri, teknik çalışanlar, saha çalışanları ve yardımcı çalışandan oluşan deneyimli ve geniş bir kadroya ulaşacaktır.

 • 2018

  Kurulumdan bugüne yapılan işler, edinilen tecrübeler ve ülkemize yaptığımız bu milli yatırımların ve bundan sonra da aynı düşünceye sahip olmanın onur ve gururunu yaşamaktayız.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Detaylı bilgi için aşağıdaki butondan bize ulaşabilirsiniz.