Rays_Power_Infra_EPC_india_750_400_s

PROJE ÇALIŞMALARI

MMS Enerji aracılığıyla solar güneş enerjisi yatırımının kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu gördükten sonra yapılması gerekenler şöyle sıralanabilir:
* Arazi tespit/Kurulum alanının belirlenmesi
* Ön fizibilitenin yapılması
* ÇED muafiyet ve tarım yazısının alınması ve haritalama çalışması
* Dağıtım şirketine başvurunun yapılması
* Mevzi imar çalışmasının yapılması
* TEDAŞ projelendirme işlemlerinin yapılması
* Finans imkanlarının araştırılması ve satış sözleşmesinin imzalanması
* Ürün seçimi ve kurulum hizmetleri
* Bakım/onarım hizmetleri
Bu aşamaların ayrıntılarını aşağıda okuyabilirsiniz.

ARAZİ TESPİT HİZMETLERİ
En başta kurulum yapmayı düşüneceğiniz bir alanda Ön Fizibilite yapılması gerekir. İmpus Enerji arazi tespit çalışmaları için hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

ÖN FİZİBİLİTE HİZMETLERİ
Kurulum alanını belirledikten sonra elektrik tüketiminiz ve hangi saatlerde elektrik kullandığınıza bakarak İmpus Enerji tarafından kapsamlı bir Ön Fizibilite yapılır. Bu sayede kısa zamanda Ön Fizibilite sürecini tamamlayabiliriz.
İmpus Enerji tarafından yapılacak olan Ön Fizibilite, sizin koşullarınızda geçerli olan bilgileri temel alarak, yıllık ve solar güneş enerjisi tesisinin ekonomik ömrü olan 25 yıl neticesinde elde edilecek olan gelirleri, kazancı, yapılacak olan yatırımın amorti süresi ve bunların neticesinde izlenmesi gereken süreçle ilgili bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Ön Fizibilite hizmetimizin teslim süresi 2 gündür.

DAĞITIM ŞİRKETİNE BAŞVURU HİZMETLERİ
Kurulum yapmayı düşündüğünüz alanda Ön Fizibilite yapıldı ve bu çalışma neticesinde solar güneş enerjisi yatırımının sizin koşullarınızda ne derece avantajlı olduğu anlaşıldı. ÇED muafiyet yazısı, tarım yazısı ve haritalama çalışması yapıldıktan sonra solar güneş enerjisi tesisinin kurulacağı bölgenin bağlı olduğu dağıtım şirketine başvuru yapmanız gerekmektedir.
Başvuru için gerekli olan bilgi ve belgerli İmpus Enerji tarafınza sağlamaktadır. Lütfen irtibata geçiniz.

MEVZİ İMAR HİZMETLERİ
İmpus Enerji jeolojik etüt çalışmaları, şehir bölge planlaması, çevre mühendisliği çalışmaları ve harita mühendisliği çalışmaları başta olmak üzere mevzi imar değişikliği başvurusu için bütün çalışmaları gerçekleştirir.

TEDAŞ PROJELENDİRME HİZMETLERİ
İmpus Enerji ilgili bütün kurum ve kuruluşlarla iyi ilişkiler içindedir ve TEDAŞ’ın kriterlerine uygun olarak solar güneş enerjisi tesisinin bütün mühendislik çalışmalarını yaparak proje onayını almanızı sağlar. Proje onayı hakkında daha fazla bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

FİNANS HİZMETLERİ
Birçok banka ve finans kurumları solar güneş enerjisi tesisleri için finansal leasing ve benzeri finansal çözümler sunmaktadır. Bu konuda İmpus Enerji yatırımcılara en iyi şekilde destek olmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

ÜRÜN SEÇİMİ VE KURULUM HİZMETLERİ
İmpus Enerji uyguladığı bütün projelerde dünya lideri üreticilerle çalışır ve en iyi kaliteyi siz yatırımcıların hizmetine sunar. Alman çözüm ortaklarımız sayesinde birçok markayı en uygun fiyata sunabilmemiz dışında, herhangi bir marka bağımlılığımız olmadığı için güncel projenin gerektirdiği en uygun solar panel teknolojilerini hizmetinize sunabiliyoruz.
İmpus Enerji ve çözüm ortakları dünya genelinde yüzlerce solar güneş enerjisi tesisini başarı ile yatırımcıların hizmetine sunmuştur. İmpus Enerji kurulum ve devreye alma hizmetleriyle yatırımcıların yanındadır.

BAKIM, ONARIM VE İZLEME (MONITORING) HİZMETLERİ
Solar güneş enerjisi yatırımı yapmak size birçok avantaj sağlayacaktır fakat mesele burada bitmiyor. Solar güneş enerjisi tesisinden en iyi verimi alabilmek için periyodik olarak bakım ve onarım faaliyetleri yapılmalı ve tesis sürekli uzaktan izlenmelidir.
İmpus Enerji bu alanda da yatırımcıların en iyi destekçisidir. Bütün bakım ve onarım faaliyetleriniz uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Bakım ve Onarım alanında yöneticilerimizin 10 yıl deneyimi olduğu gibi Türkiye’de en deneyimli teknisyenlerden oluşan bir ekibimiz hazır beklemektedir. Daha fazla bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

GARANTİ HİZMETLERİ
En önemli meselelerden biri de solar güneş enerjisi sistemlerine verdiğimiz garantidir. İmpus Enerji üretici tercihi yaparken verilen garantilere son derecede önem verir ve bu garantileri doğrudan yatırımcılara yansıtır. Garantiler şöyledir: Ürün garantisi (10 yıl), Üretim garantisi (10 yıl sonra %90, 25 yıl sonra %80).
Bu garantiler bakım onarım faaliyetlerimize ve ürürnlerimize ne derecede güvendiğimizin açık göstergesidir. İşletmelerin riski burada hiç yok diyecek kadar azdır.

MMS ENERJİ EN İYİ DESTEKÇİNİZDİR
Bu aşamaları geçtikten sonra artık güneş doğdukça para kazanıyorsunuz demektir. İlgili kurum ve kuruluşlarla çok iyi diyaloglar içerisinde olan ve üstün solar güneş enerjisi teknolojisiyle bütün gereksinimlere fazlasıyla uyan İmpus Enerji bütün bu aşamalarda en iyi destekçinizdir. Bu aşamalarla ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Detaylı bilgi için aşağıdaki butondan bize ulaşabilirsiniz.