Adsız

PROJE ÇALIŞMALARI

MMS Enerji aracılığıyla Güneş, Rüzgar, Hidroelektrik ve Biyokütle enerjisi yatırımının kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu gördükten sonra yapılması gerekenler şöyle sıralanabilir:

* Arazi tespit/Kurulum alanının belirlenmesi
* Ön fizibilitenin yapılması
* ÇED muafiyet ve tarım yazısının alınması ve haritalama çalışması
* Dağıtım şirketine başvurunun yapılması
* Mevzi imar çalışmasının yapılması
* TEDAŞ ve ENERJİ BAKANLIĞI projelendirme işlemlerinin yapılması
* Finans imkanlarının araştırılması ve satış sözleşmesinin imzalanması
* Ürün seçimi ve kurulum hizmetleri
* Bakım/onarım hizmetleri
Bu aşamaların ayrıntılarını aşağıda okuyabilirsiniz.

ARAZİ TESPİT HİZMETLERİ
En başta kurulum yapmayı düşüneceğiniz bir alanda Ön Fizibilite yapılması gerekir. MMS Enerji arazi tespit çalışmaları için hizmet vermektedir.

ÖN FİZİBİLİTE HİZMETLERİ
Kurulum alanını belirledikten sonra elektrik tüketiminiz ve hangi saatlerde elektrik kullandığınıza bakarak MMS Enerji tarafından kapsamlı bir Ön Fizibilite yapılır. Bu sayede kısa zamanda Ön Fizibilite sürecini tamamlayabiliriz.
MMS Enerji tarafından yapılacak olan Ön Fizibilite, sizin koşullarınızda geçerli olan bilgileri temel alarak, enerji tesisinin ekonomik ömrü olan 25 yıl neticesinde elde edilecek olan gelirleri, kazancı, yapılacak olan yatırımın amorti süresi ve bunların neticesinde izlenmesi gereken süreçle ilgili bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Ön Fizibilite hizmetimizin teslim süresi 2 gündür.

DAĞITIM ŞİRKETİNE BAŞVURU HİZMETLERİ
Kurulum yapmayı düşündüğünüz alanda Ön Fizibilite yapıldı ve bu çalışma neticesinde enerji yatırımının sizin koşullarınızda ne derece avantajlı olduğu anlaşıldı. ÇED muafiyet yazısı, tarım yazısı ve haritalama çalışması yapıldıktan sonra solar güneş enerjisi tesisinin kurulacağı bölgenin bağlı olduğu dağıtım şirketine başvuru yapmanız gerekmektedir.

MEVZİ İMAR HİZMETLERİ
MMS Enerji jeolojik etüt çalışmaları, şehir bölge planlaması, çevre mühendisliği çalışmaları ve harita mühendisliği çalışmaları başta olmak üzere mevzi imar değişikliği başvurusu için bütün çalışmaları gerçekleştirir.

ÖN LİSANS-LİSANS TEDAŞ VE ENERJİ BAKANLIĞI PROJELENDİRME HİZMETLERİ
MMS Enerji ilgili bütün kurum ve kuruluşlarla iyi ilişkiler içindedir ve TEDAŞ’ın kriterlerine uygun olarak solar güneş enerjisi tesisinin bütün mühendislik çalışmalarını yaparak proje onayını almanızı sağlar. Proje onayı hakkında daha fazla bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

FİNANS HİZMETLERİ
Birçok banka ve finans kurumları güneş ve rüzgar enerjisi tesisleri için finansal leasing ve benzeri finansal çözümler sunmaktadır. Bu konuda İmpus Enerji yatırımcılara en iyi şekilde destek olmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

ÜRÜN SEÇİMİ VE KURULUM HİZMETLERİ
MMS Enerji uyguladığı bütün projelerde dünya lideri üreticilerle çalışır ve en iyi kaliteyi siz yatırımcıların hizmetine sunar. Birçok çözüm ortaklarımız sayesinde birçok markayı en uygun fiyata sunabilmemiz dışında, herhangi bir marka bağımlılığımız olmadığı için güncel projenin gerektirdiği en uygun solar panel ve türbin teknolojilerini hizmetinize sunabiliyoruz.

BAKIM, ONARIM VE İZLEME (MONITORING) HİZMETLERİ
Solar güneş enerjisi yatırımı yapmak size birçok avantaj sağlayacaktır fakat mesele burada bitmiyor. Solar güneş enerjisi tesisinden en iyi verimi alabilmek için periyodik olarak bakım ve onarım faaliyetleri yapılmalı ve tesis sürekli uzaktan izlenmelidir.
MMS Enerji bu alanda da yatırımcıların en iyi destekçisidir. Bütün bakım ve onarım faaliyetleriniz uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Bakım ve Onarım alanında yöneticilerimizin 10 yıl deneyimi olduğu gibi Türkiye’de en deneyimli teknisyenlerden oluşan bir ekibimiz hazır beklemektedir. Daha fazla bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Detaylı bilgi için aşağıdaki butondan bize ulaşabilirsiniz.